Asterix & Obelix in het Middenrijk (kidsvoorstelling)

Het is het jaar 50 voor Christus. De keizerin van China is na een staatsgreep door de verraderlijke prins Doo Deng gevangengenomen. Met de hulp van de Fenicische koopman Greintjemis en haar trouwe lijfwacht T at Han vlucht de enige dochter van de keizerin, prinses Fu Yi, naar Gallië. Daar zoekt ze de dappere krijgers Asterix en Obelix, die dankzij hun toverdrank over bovenmenselijke krachten beschikken. De twee onafscheidelijke helden schieten de prinses maar wat graag te hulp om haar moeder te redden en haar land te bevrijden. En zo begint hun grote avontuur op weg naar China. Maar Julius Caesar en zijn machtige leger zijn ook op weg naar het Middenrijk, hongerig naar een nieuwe overwinning...

Cast & Crew
Buddy Vedder, Frank Lammers, Jan Kooijman, Fedja van Huêt, Vajèn van den Bosch

Regie
Guillaume Canet

Land van herkomst
Nederland

Gesproken taal
Nederlands

Genre
Avontuur, Familiefilm, Komedie

Productiejaar
2023

Lengte
1:30

Kijkwijzer

Delen

Speeltijden (klik op de tijden om tickets te kopen)

zozo05maartmrt
  • AsterixObelixinhetMiddenrijkkidsvoorstelling_133180295074860021_big.jpg
  • AsterixObelixinhetMiddenrijkkidsvoorstelling_133180295110800511_big.jpg
  • AsterixObelixinhetMiddenrijkkidsvoorstelling_133180295149709998_big.jpg

Suggesties